פתח קריאת שירות

אבטחת מידע

FIREWALL SERVICE

חברת ריהוסט בע"מ מספקת שירותי FIREWALL  שיתופי / מנוהל. שירות זה מאפשר ניתור וחסימת התקשרויות בלתי רצויות דרך תשתיות התקשורת. מערכת זו מסייעת בסינון, ניתור והגבלה של גורמים בלתי רצויים אשר מנסים לפרוץ לתשתית הארגון. שירות זה מספק מגוון רחב אפשרויות :

  • סינון אתרי אינטרנט והגדרת כללים עבור אתרים לא מורשים.
  • ניתור והתראה אודות ניסיון התקפות מכתובות שונות.
  • הגבלת התעבורה ושליטה ברוחב הפס והקצאת רוחב פס לפי צרכי הארגון.
  • פתיחת ערוצים מאובטחים לגישה ממוקדים מרוחקים.
  • חסימת וירוסים לפני כניסתם לרשת של הארגון.

צרו עימנו קשר על מנת לקבל מידע נוסף אודות שירות FIREWALL

סינון תכנים

מערכת סינון פועלת במגוון תחומים כגון מסייעת במניעת התקפות של וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים, זיהוי וחסימה של חתימות זדוניות. כמו כן מסייעת בהגנה מפני ביצוע מתקפת מחשב / מחשבים על אתרי אינטרנט ( DoS ו DDoS ), מבצעת איתור וזיהוי של ניסיונות פריצה בזמן אמת וזיהוי וחסימה של שימושים בלתי חוקיים בפרוטוקולים.

צרו עמנו קשר על מנת לקבל מידע אודות סינון תכנים וניסיונות פריצה

שירות אנטי ספאם

חברת ריהוסט בע"מ מספקת שירותי סינון דואר לעסקים – אנטי ספאם. מערכת האנטי ספאם מתעדכנת באופן שוטף וכמו כן מונעת התפשטות וירוסים בארגון.

שירות ההגנה על הדואר האלקטרוני מספק ממשק הגנה כנגד מגוון רחב של איומים אשר נישאים על גבי הדואר האלקטרוני.

מדי יום ישלח למשתמשים הודעה עם פירוט  של ההודעות שנחסמו על ידי השירות עם אפשרות למחוק את ההודעה או לשחרר אותה במקרה של סינון מוטעה, אופן הפעולה של הסינון לא גוזל את משאבי ה STORAGE של הארגון ומוריד באופן משמעותי את העומס על תשתיות התקשורת בארגון בצורה משמעותית.

מערכת האנטי ספאם לומדת את דפוסי הפעולה של הדואר בארגון ויודעת לזהות שינויים בקבלת הדואר הנכנס וכמו כן מנטרת את החתימות הדיגיטליות של הדואר האלקטרוני ומזהה וירוסים.

ממשק הניהול מאפשר לחסום כתובות ספציפיות ולהוסיף אותם לרשימת כתובות חסומות. מערכת זו מסייעת להגן על שרתי הדואר בארגון בפני כל איום זדוני מבחוץ.

צרו עימנו קשר על מנת לקבל מידע נוסף אודות שירות אנטי ספאם