פתח קריאת שירות

מחשוב ענן

שרתים וירטואליים / VPS

פתרון השרתים הווירטואליים מהווה אלטרנטיבה לרכישת שרתים באלפי דולרים על ידי הלקוח. שרת פיזי מחייב השקעה ראשונית גדולה מאוד בניגוד לחלופה של השרת הווירטואלי שהוא מושכר ללקוח על פי דרישות ספציפיות ומותאם לצרכיו האישיים של הלקוח. חברת ריהוסט בע"מ מתמחה במתן שירותי מחשוב ושירותי ענן, חברת ריהוסט בע"מ מספקת מלווה את הלקוח החל משלב האפיון, הייעוץ, תכנון וביצוע המעבר לשרת בענן, הפתרון מכיל מגוון רחב של שירותים, ניתן בכל שלב להוסיף שירותים שונים על פי הצורך. אנו מספקים ללקוח את סביבת העבודה למגוון רחב של תוכנות וממשקים כגון:

פתרון לאירוח בענן עבור תוכנת סאפ – Hosted SAP

פתרון לאירוח בענן עבור  תוכנת חשבשבת – Hosted Hashavshevet

פתרון לאירוח בענן עבור  תוכנת אופטימה – Hosted Optima

פתרון לאירוח בענן עבור  תוכנת אירועים פלוס – Hosted E-Plus

פתרון לאירוח בענן עבור  תוכנת איתם – Hosted  ATM

אירוח שרתים

חברת ריהוסט בע"מ מספקת פתרון אירוח שרתים בחוות השרתים של החברה הממוקמת בפתח תקווה. חוות השרתים מותאמת לצרכי הלקוחות. חוות השרתים הינה מהמתקדמות בארץ ונותנת מענה לסביבה הטכנולוגית המתפתחת מעת לעת. שירות האירוח מאפשר אירוח של שרתים בבעלות הלקוח או לחילופין השכרה של שרתים פיזיים. ציוד התקשרות והשרתים מעודכנים בכל עדכוני האבטחה הנדרשים ונמצאים בחזית הטכנולוגיה. באמצעות תשתיות מתקדמות ,סביבת העבודה מתקדמת ואנשי מקצוע מומחים בתחום של חברת ריהוסט בע"מ, אשר מבצעים תחזוקה שוטפת על השרתים וציוד התקשורת וניטור בזמן אמת מאפשרים ללקוחות זמינות מלאה, שרידות גבוהה, גיבויים שוטפים, ביצוע עדכונים. במסגרת אירוח השרתים חברת ריהוסט בע"מ מספקת מגוון רחב של שירותים נלווים לשיפור העבודה והביצועים.

צרו עמנו קשר לקבלת הצעה עבור אירוח שרתים.

אירוח אתרים

חברת ריהוסט בע"מ מספקת שירותי אירוח אתרים על גבי שרתים ייעודים ושיתופיים, מספקים אירוח בסביבת עבודה WINDOWS  וגם בסביבת עבודה LINUX, ישנה תמיכה במגוון רחב של טכנולוגיות הנפוצות כיום כגון : ASP, NET . , PHP, ג'ומלה, וורדפרס, דרופל וכו'. תמיכה במסדי נתונים MYSQL, MS – SQL , . ACCESSהלקוח מקבל גישה לממשק ניהול מתקדם וידידותי למשתמש, ממשק זה מאפשר ללקוחות שליטה מלאה על כל מרכיבי חבילת האחסון. מגוון כולל של פתרונות אירוח כגון :

  • אירוח אתרי מסחר.
  • אירוח אתרי תדמית.
  • חבילות אירוח לבוני אתרים.
  • חבילות אירוח למפתחים.
  • פתרון לניהול ספקי משנה.

שירות דואר EXCHANGE

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

גיבוי מרוחק

חברת ריהוסט בע"מ מספקת שירותי גיבוי מרחוק. גיבוי מרחוק הינו שירות גיבוי אשר מאפשר לגבות את הנתונים לאתר חיצוני אשר נמצא מחוץ לתחומי העסק. מערכת הגיבוי מותקנת על שרתי הלקוח ומגבה מדי יום את המידע אשר השתנה או התווסף.

מערכת הגיבוי מגבה את המידע לאתר גיבוי חיצוני מאובטח, במקרה הצורך ניתן לשחזר את המידע באופן פשוט. הגיבוי מבוצע באופן מוצפן, בסיום הליך הגיבוי נשלח אימייל עם פירוט אודות אופן הגיבוי.

פעולת הגיבוי מתבצעת ברקע ולא מפריעה למהלך השוטף של העבודה, הגיבוי הינו אינקרימנטלי משמע לאחר הגיבוי הראשוני הגיבוי המתבצע הינו רק לקבצים חדשים או לקבצים שעברו שינוי, פעולה החוסכת זמן עבודה ורוחב פס.

FAX2MAIL

שירות FAX2MAIL מאפשר קבלת פקס ישירות לאימייל, אנו מספקים לכל לקוח מספר וירטואלי ייחודי אשר אליו נשלחים כל הפקסים. ניתן לקבל את הפקסים למספר תיבות דואר במקביל. שירות זה מביא לחיסכון בעלויות, קבצי הפקס מתקבלים בפורמט PDF. תהליך זה מקל על העבודה ומאפשר שמירת פקסים במערכת המחשוב.

צרו עמנו קשר על מנת לקבל מידע אודות שירות FAX2MAIL

עננה